22 lutego rozegrał się Wielki Finał o tytuł EGLISH MASTER. Był to jednocześnie ostatni dzień tegorocznej ANGLOFAMY, której celem jest propogowanie nauki języka angielskiego, wiedzy o krajach anglojęzycznych i podnoszenie umiejętności językowych - a wsztko to w formie róznorodnych konkursów. O tytuł ENGLISHMASTER 2019 walczyło w tym roku 8 uczniów wyłonionych po teście pisemnym, byli to: Dominika Adamowicz (2e), Szymon Buras (2d), Agata Drozd (2d), Bartosz Kochański (2b), Julia Ostrowska (2c), Francisco Osuna - Chodzio (1b), Katarzyna Randak (3c), Szymon Romanek (2a).  Cała ósemka dała popis nie tylko niezwykłych umiejętności językowych, ale również wykazała się sztuką autoprezentacji, refleksem, kreatywnością - a wszystko to pod presją czasu, oceny jurorów i pełną aulą kibiców! Jurorzy mieli niezwykle trudne zadanie, bo poziom wypowiedzi był bardzo wysoki, wszystkie tematy niezwykle interesujące, a odpowiedzi na nietypowe pytania konkursowe zaskakiwały, jak same zadania;) Podkreślamy co roku, że wszyscy finaliści to "elita językowa" wyłoniona po teście językowym, do którego w tym roku przystąpiło blisko 90 uczestników! Zasady są jednak jasne - jest 8 lokat, a zwycięzca zdobywa tytuł! Jurorzy stwierdzili jedno - gdyby nie to, że muszą podać ranking, daliby wszystkim pierwsze miejsce - przecież wszyscy mają lepsze i słabsze momenty, ale są bezsprzecznie fenomenalni!
ENGLISH MASTER 2019 została Dominika Adamowicz (2e)
Kolejni najlepsi z najlepszych w 2019r to:
2. Francisco Osuna -Chudzio,
3. Szymon Romanek,
4. Bartosz Kochański,
5. Szymon Buras,
6. Katarzyna Randak,
7. Julia Ostrowska,
8. Agata Drozd.

W KONKURSIE WIEDZY przeprowadzanym po polsku w parach (zakres zagadnień był jak zawsze dosyć obszerny) bezkonkurencyjne były klasy I !!!
1. Tomasz Herejczak i Jakub Porczyński (1c) - 43,5 pkt (max. 50pkt)
2. Zuzanna Madej i Paulina Zielińska (1e) - 42,5 pkt,
3. Jakub Kozłowski i Andrzej Tyc (1a) - 41,5 pkt.
W KONKURSIE NA FRAZY "The Feather List" najprecyzyjniesi byli:
1. Maja Salamońska (3c) - 56 pkt (max. 59),
2. Zuzanna Walczak (1a) - 55 pkt,
3. Bartosz Kaliciak (2b) - 54 pkt.
Finalistów oceniało JURY w składzie: 
Rick Galvin, Paul Eager, Amanda i Dustin Petrovsky. 
Sponsorem nagród była Rada Rodziców przy I LO oraz wydawnictwo Macmillan Polska.
DZIĘKUJEMY! Zobacz zdjęcia
Zespół Anglofamy: Małgorzata Wójcik, Małgorzata Wiszowska, Agnieszka Nowacka, Ewa Rachwalska, Joanna Marciniszyn.
Zapraszamy za rok! 

 

Wyniki I etapu konkursu „ English Master” (etap pisemny)
Osoby, które otrzymały 30 punktów i powyżej  ( otrzymują ocenę cząstkową – celujący z . j. angielskiego):

  1. Szymon Romanek 2a
  2. Katarzyna Randak 3c
  3. Alicja Porzycka 3a
  4. Wiktor Dziurman 2c
  5. Aleksandra Skibicka 3d
  6. Francisco Osuna- Chudzio 1b
  7. Michał Zamorski 1b
  8. Agata Drozd 2d
  9. Szymon Buras 2d
  10. Andrzej Tyc 1a
  11. Bartosz Kochański 2b
  12. Dominika Adamowicz 2e
  13. Julia Ostrowska 2c
  14. Adrian Sudenis 2a
  15. Zwatrzko Michał 2a
  16. Emilia Lenczuk 2e
  17. Maja Salamońska 3c
  18. Wiktoria Matuszczak 3d
  19. Krzysztof Świątek 1f
  20. Bartosz Kaliciak 2b
  21. Igor Kwaśnik 2b

Poniższe osoby otrzymały 25 punktów i powyżej ( otrzymują ocenę cząstkową - bardzo dobry)

  1. Jakub Kozłowski 1a
  2. 3. Filip Strózik 2b
  3. Julia Bąba 2e
  4. Maciej Braszczok 3a
  5. Jakub Dobrzański 2a
  6. Maciej Tomczak 2a
  7. Gaspar Holewa (2e)



KONKURS WIEDZY
Najlepsze wyniki (max. 50 pkt)
1. Tomasz Herejczak i Jakub Porczyński (1c) - 43,5 pkt 
2. Zuzanna Madej i Paulina Zielińska (1e) - 42,5 pkt,
3. Jakub Kozłowski i Andrzej Tyc (1a) - 41,5 pkt.
4. Michał Stępkowski i Jakub Bajus (3a) - 40 pkt
5. Alicja Porzycka i Piotr Kołpa (3a) - 39 pkt
6. Jakub Oprychał i Marta Prucnal (1f) - 37 pkt
7. Michał Konieczny i Szymon Romanek (2a) - 36,5 pkt
8. Monika Miedziak i Piotr Romański (1b) - 36 pkt
9. Jakub Duszeńko i Marek Kurowski (3a) - 34,5 pkt
10. Gaspar Holewa i Patryk Spaliński (1e) - 34, 5 pkt
11. Nina Ossowska i Julia Kowalik (1f) - 33,5 pkt
(oceny bardzo dobre)
12. Weronika Szafrańska i Martyna Kucharska (2e) - 32,5 pkt
13. Ewelina Kondraciuk i Milena Wisio (3c) - 32 pkt
14. Michał Porczyński i Radosłąw Woźniak (1b) - 30,5 pkt
15. Wiktoria Plosik i Aleksandra Bajaś (2c - 30 pkt
16. Oska Mika i Dominik Polak (3c) - 29 pkt
17. Julia Kurowska i Julia Tuszkowska (3c) - 28.5 pkt)
18. Agata Klamer, Aleksandra Wyrwa (2c) - 28,5 pkt
19. Alicja Więcław i Aleksandra Kosiorowska (2d) - 27 pkt
20. Julia Stachura i Joanna Szczepańska (1d) - 26 pkt
21. Wojciech Stępień i Jakub Osuch (3e) - 26 pkt

 


KONKURS NA FRAZY "The Feather List" najprecyzyjniesi byli:
1. Maja Salamońska (3c) - 56 pkt (max. 59),
2. Zuzanna Walczak (1a) - 55 pkt,
3. Bartosz Kaliciak (2b) - 54 pkt.

Wyniki konkursu na znajomość fraz tzw. „The Feather List”

Osoby, które uzyskały wynik powyżej 45 pkt ( otrzymują ocenę celującą z j. angielskiego):

  1. Bartosz Kochański 2b 53
  2. Jakub Kozłowski 1a 52
  3. Filip Strózik 2b 52
  4. Andrzej Tyc 1a 51
  5. Martyna Biegun 2e 51
  6. Katarzyna Randak 3c 51
  7. Agata Drozd 2d 49
  8. Mateusz Dydyński 2b 49
  9. Kornelia Frankowska 3a 49
  10. Zuzanna Knapik 1c 48
  11. Nikola Komornicka 3b 48
  12. Marta Prucnal 1f 48
  13. Gabriela Malec 3a 48
  14. Norbert Kopcza 2b 47
  15. Aleksandra Rajczakowska 2e 46
  16. Jakub Dydyński 2b 46
  17. Jagoda Ostaszewska 2e 45
  18. Julia Maciaszczyk 1c 45
  19. Klaudia Borkowska 3d 45

 

Osoby, które uzyskały wynik powyżej 30 pkt( otrzymują ocenę bardzo dobrą)

  1. Ewelina Kondraciuk 3c 43
  2. Agata Wróblewska 2a 43
  3. Igor Kwaśnik 2b 43
  4. Karolina Zawadzka 1a 42
  5. Paulina Zielińska 1e 42
  6. Julia Przybylska 3c  42
  7. Natalia Czerep 3a 42
  8. Wiktoria Nemodiat 1c 41
  9. Małgorzata Krzyszczak 1b 40
  10. Joanna Pokara 1a 40
  11. Francisc Osuna 1b 39
  12. Kermes Jakub 1b 39
  13. Jakub Duszeńko 3a 39
  14. Gabriela Goldszajdt 1c 39
  15. Jakub Bajus 3a 39
  16. Szymon Buras 2d 38
  17. Monika Pacewicz 38
  18. Ola ziemiańska 2d 37
  19. Piotr Komarnicki 2b 37
  20. Karolina Sadowska 36
  21. Katarzyna Wilgusz 2a 36
  22. Wojciech Grodzki 1d 35
  23. Aleksandra Herda 3e 35
  24. Julia Kapusta 2b 35
  25. Michał Fudali 1a 33
  26. Martyna Kucharska 2e 32
  27. Amadeusz Dydniański 1b 32
  28. Igor Lech 1a 31
  29. Wiktoria Piosik 2c 31

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information