"Z pewnością wszyscy zauważyli zmiany w naszej siłowni. Nowe wyposażenie szkolnej siłowni zostało sfinansowane przez Fundację KGHM Polska Miedź S.A.  Wymiana sprzętu sportowego stała się niezbędna, ponieważ w szkole funkcjonowała siłownia z przestarzałym sprzętem – atlasem wielofunkcyjnym. Zależało nam bardzo na  uatrakcyjnieniu obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego. Pomysł doposażenia siłowni wypłynął w trakcie przygotowań do obchodów  70–lecia  naszej szkoły. W związku z jubileuszem zwróciliśmy się z prośbą do Fundacji KGHM, sztandarowej firmy naszego miasta i regionu, aby pomogła nam w realizacji tego ambitnego projektu. 
Serdecznie dziękujemy za wsparcie i tak hojny dar z okazji jubileuszu najstarszego liceum w naszym mieście. Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information