"Od kilku dni w naszej szkole trwa akcja pisania kartek do Powstańców Warszawskich - BohaterOn
Na stronie BohaterON.pl w zakładce POWSTAŃCY znajdziecie listę osób, do których można napisać. W ten sposób możemy przekazać Powstańcom wyrazy pamięci i nasze podziękowania. Podpisane kartki prosimy składać u nauczycieli historii do 20 września 2018r. Spośród przekazanych kartek szkolna komisja wybierze najciekawsze, a ich autorzy otrzymają nagrody. Liczymy na Wasze wsparcie i zaangażowanie." Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do tej niezwykłej akcji - PAMIĘTAMY!
Klasa 1d  już napisała - czekamy na pozostałe klasy!
 
 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information