Zgodnie z Zarządzeniem nr 2/2018 Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 9 stycznia 2018r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego
13 lipca zostaną ogłoszone listy kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lubinie.
Od godz. 10:00 uczniowie będą mogli sprawdzić w systemie, gdzie zostali zakwalifikowani w rekrutacji elektronicznej.
Kolejny etap rekrutacji to:
 „Potwierdzenie przez rodzica kandydata (…) woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły …”,
Oznacza to, że jeśli złożyliście już oryginały dokumentów i zobaczycie jutro w systemie, że zostaliście zakwalifikowani do danej szkoły – nie musicie robić nic więcej i możecie jechać na wakacje. Jeśli zostawiliście wcześniej tylko kopie dokumentów – prosimy o jak najszybsze dostarczenie oryginałów.
Jeśli nie zostaliście zakwalifikowani do naszej szkoły, a byliśmy Waszą szkołą pierwszego wyboru - będziecie musieli odebrać od nas dokumenty i zanieść je do szkoły, do której zostaliście zakwalifikowani w systemie.
Listy kandydatów do przyjęcia do naszej szkoły będą wywieszone na tablicy przy wejściu głównym – dostarczanie / odbieranie dokumentów tak jak poprzednio  - s.118 przy wejściu głównym.
Jednocześnie zgodnie z harmonogramem tegorocznej rekrutacji ostateczne listy przyjętych do szkoły i podział na klasy (z podziałem na mat-fiz a/b/f) zostaną opublikowane dopiero 26 lipca.
Wykaz podręczników do I LO: klasy I, klasy II i klasy III.

 

 

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information