Tegoroczna edycja ZWzT zbliża się do końca, czyli do Wielkiego Finału i GALI, która odbędzie się w Warszawie 20 czerwca! Jesteśmy bardzo ciekawi, czy któryś z tegorocznych projektów naszych uczniów zdobędzie prestiżowego Wilka. Rozstrzygnięcie już wkrótce i z niecierpliwością czekamy na wyniki. Bez względu jednak na ostateczny werdykt kapituły, my jesteśmy dumni z młodych społeczników i z kolejnych niesamowitych projektów, które stworzyli w tym roku. I chociaż to już niemal koniec działań, to są projekty, które są bardzo aktywne do samego końca! 
"Tegoroczna edycja Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” dobiega końca, co oznacza czas na podsumowanie wszystkich dotychczasowych działań. My, jako projekt „TeEvents” zrobiłyśmy naprawdę wiele. Nie było łatwo, ale podołałyśmy wyzwaniu. Przez ostatnie pół roku zorganizowałyśmy dwa własne wydarzenia - Rozgrywki gier planszowych, które odbyły się w naszej szkole oraz Kino pod Gwiazdami na Wzgórzu Zamkowym, jak również byłyśmy współorganizatorkami Food Truck Show na lubińskim rynku! W międzyczasie przygotowałyśmy trzy konkursy dla naszych obserwujących, w których można było wygrać naprawdę interesujące nagrody! Udało nam się również przeprowadzić wykłady w Szkole Podstawowej Nr 14 im. gen. broni Stanisława Maczka, na których uczniowie dowiedzieli się więcej o naszym projekcie, jak również o olimpiadzie, w której bierzemy udział. Z tego miejsca chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim partnerom, którzy dzięki swojej życzliwości i zaufaniu wsparli nasz projekt. To niesamowite, jak wielu ludzi jest chętnych, aby pomóc młodzieży w ich rozwoju. Wykonanie takiego projektu to naprawdę niesamowite doświadczenie! Dowiedziałyśmy się wiele przydatnych rzeczy, które na pewno zaowocują w przyszłości!"

 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information