"W sobotę 19 maja 2018 w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się Finał XVII Dolnośląskich Meczów Matematycznych – zwieńczenie wielomiesięcznej walki w meczach. Nasza szkoła to weteran w tych zawodach - startowała już 17 raz!!! Drużyna w składzie: Jakub Dobrzański (1a), Kamil Włodarski (1a), Marcin Krac (1a), Aleksandra Birut (1a), Marek Hajduk (1b), Paweł Prusisz (2a), Maciej Isztwan (2a), Dominika Skórko (3a), Jakub Mazurowski (3a), Paweł Prucnal (3b) stoczyłą wyrównany mecz z trudnym przeciwnikiem - Liceum Akademickim Politechniki Wrocławskiej. Mecz - jak na finał przystało, był na najwyższym poziomie. Przyjemnością było kibicować naszej drużynie". GRATULUJEMY i duma nas po prostu rozpiera!!!!
Dziękujemy naszej drużynie i opiekunkom: Pani Lucynie Krawiec i Pani Renacie Nowakowskiej.

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information