"12 kwietnia odbyły się powiatowe indywidualne biegi przełajowe. Naszą szkołę na dystansie 1200m reprezentowały: Aleksandra Bolesławska, Klaudia Borkowska, Daria Garbaczewska, Martyna Hończarek, Julia Kaźmierska, Małgorzata Midziak, Gabriela Nowak, Aleksandra Olejarczyk, Agnieszka Osiewalska, Katarzyna Pietruszewska, Julia Przybylska, Karolina Sajak, Wiktoria Sitarczyk, Martyna Tomczak, Klaudia Wnuk, Anna Wróblewska, Klara Zimna i Klaudia Zontek.
W biegu na 2000m brali udział: Szymon Buras, Maksymilian Gajewski, Krzysztof Osuch, Jakub Romanik, Wojciech Stępień, Adrian Szum, Jonatan Wierzchowski oraz Filip Zaraziński. Na tle naszych zawodników wyróżniła się Anna Wróblewska, która zajęła 4 miejsce oraz niezastąpiony Wojciech Stępień, który zajął 1 miejsce.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów".


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information