"W sobotę i w niedzielę odbyły się w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego finały dwóch konkursów, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Do pierwszego z nich II Memorialu Urszuli Marciniak (czyli mistrzostwach Dolnego Śląska w łamigłówkach) zakwalifikowali się Marek Hajduk i Jakub Dobrzański, ale Kuba zdecydował się na uczestnictwo tylko w drugim konkursie – VII Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sudoku, w którym był jedynym reprezentantem naszej szkoły.
Obaj uczniowie odnieśli w tym tygodniu jeszcze jeden sukces wraz z drużyną meczową. Nasza szkoła zmierzyła się w poniedziałek z drużyną II Liceum Ogólnokształcącego z Dzierżoniowa. Mecz zakończył się zwycięstwem naszych reprezentantów (33:19), zbliżając ich tym samym o kolejny krok do finału Dolnośląskich Meczów Matematycznych. W rundzie półfinałowej mamy do rozegrania jeszcze jeden pojedynek z I LO z Bolesławca".
Trzymamy kciuki!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information