"12 marca na basenie ZS nr 2 w Lubinie odbyły się drużynowe Mistrzostwa Szkół Ponagimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców w Pływaniu. Reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły zajęły I miejsca zarówno w sztafecie jak w ogólnej klasyfikacji !!! 
Drużyna dziewcząt: Dziedziulo Aleksandra, Hartlieb Klaudia, Klupś Magdalena, Kotwas Monika, Kuźnik Maja, Nowak Gabryjela, Osiewalska Agnieszka i Wnuk Klaudia.
Skład chłopców: Adamczak Jakub, Woźny Wiktor, Gellert Aleks, Osiński Kamil, Płuciennik Jakub, Szum Adrian,Pisek Mateusz i Zając Gracjan. Dziękujemy i gratulujemy obu naszym drużynom!"
Pozostałe lokaty: (dziewczęta)- 2 miejsce II LO; 3 miejsce ZS nr 2; (chłopcy) - 2 miejsce ZS nr 1; 3 miejsce ZS nr 2.


Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information