"12 grudnia nasza szkolna reprezentacja najlepszych umysłów ścisłych rozegrała drugi w tegorocznej edycji konkursu mecz matematyczny, w którym znaczącą przewagą (44:10) pokonała drużynę II Liceum Ogólnokształcącego z Oleśnicy. Dzięki temu zwycięstwu pojawiła się realna szansa kwalifikacji do rundy półfinałowej - pomimo porażki poniesionej w 1. meczu z Akademickim Liceum Politechnicznym z Wrocławia. Nasza drużyna w składzie: Kamil Błachuta - kapitan, Dominika Skórko, Jakub Mazurowski, Paweł Prucnal, Laura Tyrkała, Maciej Isztwan, Paweł Prusisz, Jakub Dobrzański, Kamil Włodarski, Michał Zwatrzko prezentując wysoki poziom swoich umiejętności, ma uzasadnioną nadzieję na wygraną w ostatnim meczu eliminacyjnych z I Liceum Ogólnokształcącym z Oleśnicy, który odbędzie się 10 stycznia w naszej szkole". 
Trzymamy za nich kciuki!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information