"W miniony wtorek reprezentacja męska naszej szkoły rozegrała wspaniały turniej w piłkę koszową o Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego. W zawodach wystartowało sześć zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych z naszego miasta. Na początku w eliminacjach, a później w finale, nasi chłopcy nie dali rywalom żadnych szans. W decydującym finałowym meczu pokonali ZS nr1 wynikiem 38 : 6!!! Naszą szkołę reprezentowali:
Bednarczyk Jakub, Drużkowski Michał, Kuzian Mateusz, Osuch Jakub, Osuch Krzysztof, Stępień Wojciech, Sznajdrowicz Sebastian, Włodarczak Piotr, Kukułka Oskar, Korzun Aleksander". 
Gratulujemy!!!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information