"Dnia 16.11. 2017r. w hali Gimnazjum Salezjańskiego w Lubinie odbył się turniej Strefy Legnickiej w Badmintona. W zawodach wystartowało sześć zespołów: z Lubina, Legnicy, Jawora i Złotoryi. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: Justyna Pater (3b), Alicja Więcław (2a), Aleksandra Birut (1a) , Oskar Ossowski (3a) i Maciej Edelman (1a). Dziewczęta wspaniale rozegrały turniej, pokonując wszystkie zespoły i tym samym zajęły I miejsce . Chłopcy potknęli się dopiero w walce finałowej, przegrywając z Powiatowym Zespołem Szkół Zawodowych z Jawora i ostatecznie zajęli II miejsce.
Obie nasze drużyny będą reprezentować strefę legnicką w rozgrywkach wojewódzkich, które odbędą się 21 listopada we Wrocławiu".
Gratulujemy!!!

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information