"W dniach 24-25 października w hali sportowej ZSnr1, zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców. Obie nasze reprezentacje dostały się do ścisłego finału razem z reprezentacjami II LO. W obu przypadkach mecze były bardzo zaciekłe i na wysokim poziomie. Wczoraj, naszej drużynie dziewcząt zabrakło odrobiny szczęścia i ostatecznie zajęły II miejsce. Za to dzisiaj, nasi chłopcy w zmasowanym ataku rozgromili reprezentację II LO, zajęli I miejsce i będą reprezentować powiat lubiński w rozgrywkach strefowych w Głogowie. 
Reprezentacja dziewcząt:
Sandra Szarkowicz ,Oliwia Czechowska, Adrianna Dębska, Julia Kaczanowska, Karolina Stasik, Klaudia Zontek, Paulina Czeryba, Aleksandra Więch, Dominika Marfiany, Angelika Jesionka.
Reprezentacja chłopców:
Maciej Herbut, Mateusz Banaszak, Dominik Marcińczyk, Sebastian Sznajdrowicz, Bartosz Wieczorek, Jan Rubaszewski, Oskar Kukułka, Krzysztof Osuch, Jakub Osuch.
Gratulujemy wszystkim!!!
 

Serwis wykorzystuje ciasteczka. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information